Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
SAĞLIK (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 13.12.2021 - 14:43, Güncelleme: 13.12.2021 - 14:43

Işıklar Yoldaşın Olsun Selçuk Togo

 

Işıklar Yoldaşın Olsun Selçuk Togo

HABERSPOTU.COM- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı, CHP eski Mersin Milletvekili Ali Oksal,Tarsus eski Belediye Başkanları Bedrettin Sarpkaya, Veyis Kemal Erdem, Bağcılar eski Belediye Başkanı Mehmet Bolat, Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Genel Mali Sekreteri Ömer Kurnaz, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, meslek odası başkanları, siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerinin de bulunduğu kalabalık Selçuk Togo'yu son yolculuğuna uğurluyordu.
SELAHATTİN ÖZBOZKURT HABERSPOTU.COM- 10 bin yıllık tarihiyle her zaman gurur duyduğumuz, doğup, büyüdüğümüz ve yaşamakta olduğumuz güzel Tarsus’umuz, en önemli hafızalarından birisi olan Selçuk Togo’yu göz yaşları arasında son yolculuğuna uğurladı. Selçuk Togo…Asla unutulmayacak kadar değerli bir insan. Bu kadim kentte yaşayıp ta Selçuk Togo ile muhabbet  etmemişseniz  gerçekten de sizin için büyük kayıp demektir. Ama Selçuk Togo; kimimiz için “Selçuk dede”, kimimiz için “Selçuk Amca” kimimiz için ise “Selçuk Baba” idi. Herşey bir kenara Selçuk Togo bu kentin en önemli hafızası olmasının yanı sıra Tarsus’un Gülen Yüzü idi. İnsanlar doğar,  yaşar ve ölürler… Elbette her fani gibi Selçuk Togo’da Hak’ka yürüdü ve Hak’kın rahmetine kavuştu. O’nun ölüm haberini aldığımda gerçekten de üzülmüştüm. Çünkü her hafta olmasa bile zaman zaman kendisi, zaman zaman da bendeniz kendisini telefonla arar, uzun uzun görüşürdük. Selçuk Togo, çok iyi bir dost, çok iyi bir arkadaştı. Zaten bugün onun Şehir Mezarlığındaki cenazesi oldukça kalabalıktı. Gelebilecek durumda olan tüm arkadaşları, dostları ve sevenleri oradaydı ve kendisini son yolculuğuna uğurlamak için gelmişlerdi. Elbette oğlu Fuat Togo ve kızları ile onların arkadaşları ve sevenleri de oradaydı. Fuat Togo ve Ailesinin acısını hafifletmek, acılarına ortak olmak için gelmişlerdi. Nede olsa acılar paylaşıldıkça azalıyordu. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Tarsus Belediye Başkanı  Dr. Haluk Bozdoğan, Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı, Tarsus eski Belediye Başkanları Bedrettin Sarpkaya, Veyis Kemal Erdem, CHP eski Mersin Milletvekili Ali Oksal, Bağcılar eski Belediye Başkanı Mehmet Bolat, Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Genel Mali Sekreteri Ömer Kurnaz, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, meslek odası başkanları, siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerinin de bulunduğu kalabalık Selçuk Togo’yu son yolculuğuna uğurluyordu. Sevgi böyle bir şey demekki… Kendisini elbette her zaman güzel konularıyla, gülen yüzünü hatırlayarak anacağız, kendisini yad edeceğiz. Yaşamı tam bir roman kıvamında olan Selçuk Togo 92 yaşında yaşama veda etti ve fiziken aramızdan ayrıldı. Selçuk Togo’nun güzelliklerle dolu dostlukları ve arkadaşlığının emaneti artık onun evladı iş insanı kıymetli dostumuz ve arkadaşımız Fuat Togo’dadır. Selçuk Togo’ya bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli Togo Ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Işıklar yoldaşın olsun Selçuk Abi…
HABERSPOTU.COM- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı, CHP eski Mersin Milletvekili Ali Oksal,Tarsus eski Belediye Başkanları Bedrettin Sarpkaya, Veyis Kemal Erdem, Bağcılar eski Belediye Başkanı Mehmet Bolat, Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Genel Mali Sekreteri Ömer Kurnaz, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, meslek odası başkanları, siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerinin de bulunduğu kalabalık Selçuk Togo'yu son yolculuğuna uğurluyordu.

SELAHATTİN ÖZBOZKURT

HABERSPOTU.COM- 10 bin yıllık tarihiyle her zaman gurur duyduğumuz, doğup, büyüdüğümüz ve yaşamakta olduğumuz güzel Tarsus’umuz, en önemli hafızalarından birisi olan Selçuk Togo’yu göz yaşları arasında son yolculuğuna uğurladı.

Selçuk Togo…Asla unutulmayacak kadar değerli bir insan. Bu kadim kentte yaşayıp ta Selçuk Togo ile muhabbet  etmemişseniz  gerçekten de sizin için büyük kayıp demektir.

Ama Selçuk Togo; kimimiz için “Selçuk dede”, kimimiz için “Selçuk Amca” kimimiz için ise “Selçuk Baba” idi.

Herşey bir kenara Selçuk Togo bu kentin en önemli hafızası olmasının yanı sıra Tarsus’un Gülen Yüzü idi.

İnsanlar doğar,  yaşar ve ölürler…

Elbette her fani gibi Selçuk Togo’da Hak’ka yürüdü ve Hak’kın rahmetine kavuştu.

O’nun ölüm haberini aldığımda gerçekten de üzülmüştüm. Çünkü her hafta olmasa bile zaman zaman kendisi, zaman zaman da bendeniz kendisini telefonla arar, uzun uzun görüşürdük.

Selçuk Togo, çok iyi bir dost, çok iyi bir arkadaştı. Zaten bugün onun Şehir Mezarlığındaki cenazesi oldukça kalabalıktı. Gelebilecek durumda olan tüm arkadaşları, dostları ve sevenleri oradaydı ve kendisini son yolculuğuna uğurlamak için gelmişlerdi. Elbette oğlu Fuat Togo ve kızları ile onların arkadaşları ve sevenleri de oradaydı.

Fuat Togo ve Ailesinin acısını hafifletmek, acılarına ortak olmak için gelmişlerdi.

Nede olsa acılar paylaşıldıkça azalıyordu.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Tarsus Belediye Başkanı  Dr. Haluk Bozdoğan, Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı, Tarsus eski Belediye Başkanları Bedrettin Sarpkaya, Veyis Kemal Erdem, CHP eski Mersin Milletvekili Ali Oksal, Bağcılar eski Belediye Başkanı Mehmet Bolat, Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Genel Mali Sekreteri Ömer Kurnaz, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, meslek odası başkanları, siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerinin de bulunduğu kalabalık Selçuk Togo’yu son yolculuğuna uğurluyordu.

Sevgi böyle bir şey demekki…

Kendisini elbette her zaman güzel konularıyla, gülen yüzünü hatırlayarak anacağız, kendisini yad edeceğiz.

Yaşamı tam bir roman kıvamında olan Selçuk Togo 92 yaşında yaşama veda etti ve fiziken aramızdan ayrıldı.

Selçuk Togo’nun güzelliklerle dolu dostlukları ve arkadaşlığının emaneti artık onun evladı iş insanı kıymetli dostumuz ve arkadaşımız Fuat Togo’dadır.

Selçuk Togo’ya bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli Togo Ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Işıklar yoldaşın olsun Selçuk Abi…

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haberspotu.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.