Hava Durumu

:

:

:

Şehitishak Mahallesi Haluk Bozdoğan Diye İnledi

20 Mart 2019 Çarşamba 14:30

HABERSPOTU.COM- CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr. Haluk Bozdoğan, Şehitishak mahallesindeki mahalle toplantısında binlerce kişi tarafından Belediye Başkanı gibi karşılandı.

Şehitishak Mahallesi Haluk Bozdoğan Diye İnledi

NESLİHAN ÖZBOZKURT

HABERSPOTU.COM- CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr. Haluk Bozdoğan, Şehitishak mahallesindeki mahalle toplantısında binlerce kişi tarafından Belediye Başkanı gibi karşılandı.

31 mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala, Şehitishak mahallesindeki Mitinge saatler önce gelerek alanı Türk Bayrakları ve CHP Bayraklarıyla donatan CHP’liler ve vatandaşlar coşkulu bir şekilde Belediye Başkan adayı haluk Bozdoğan ve arkadaşlarını beklediler.

CHP Tarsus ilçe Başkanı Ali İlk’in konuşmasından sonra yoğun ilgi ve alkışlar arasında kürsüye gelerek konuşan Haluk Bozdoğan , Bizim dilimiz sevgi dilidir. Hakça paylaşım için, 24 saati dinamik bir kent i.in, refah düzeyi yükselmiş, işsizlik sorunu çözülmüş bir Tarsus için yollara düştük. 31 Mart yerel seçimleri Tarsus’ta yepyeni bir milat olacak. CHP’nin yönettiği Tarsus Belediyesi adil bir şekilde yönetilecek” dedi.

İnsanları ötekileştirmeden,  ayrıştırmadan, halkça , eşit, adaletli ve adil davranacaklarının sık sık ifade eden  CHP Adayı Haluk Bozdoğan, “Hangi partiden olursanız olun, şimdiye kadar hangi partiye oy vermiş olursanız olun, bizim sizlerden tek bir isteğimiz var.  Biz karşınıza Tarsus ittifakı, halk ittifakı, dostluk ve sevgi ittifakı için geldik. Her birinizin gözlerinin içine baka baka oylarınızı istiyor, desteğinizi bekliyorum” diye konuştu.

Yerel seçimlere sayılı günler kala anketlerde açık ara önde olduklarının altını çizen CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr. Haluk Bozdoğan seçim çalışmalarını aylardan bu yana partili arkadaşlarıyla birlikte, gece gündüz demeden, kapı kapı dolaşarak halkın sorunlarını ve taleplerini dinleyerek geçirirken, mahalle mahalle, köy köy,  esnaf esnaf, ev ev dolaşarak geçiriyor.

Açık hava toplantıları mitinge dönüşen ve gittiği yerlerde Belediye Başkanı gibi karşılanan Haluk Bozdoğan’ın konuşmasından önce, CHP İlçe Başkanı Ali İlk ve Yönetimi, Belediye meclis üyesi adayları ve coşkulu mahalle sakinleri katılıyor.

Şehitishak mahallesinde Meydanı dolduran vatandaşlar sık sık " Başkan Haluk", " Doktor gelecek dertler bitecek" , "Tarsus seninle gurur duyuyor" sloganları atılırken, Bozdoğan kendisini dinleyen coşkulu kalabalığa seslenirken, “Biz bu seçimi kazanıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi, ilkelerin yaşandığı bir parti. CHP bağımsızlık uğruna mücadele etmiş bir partidir. CHP büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu bir partidir. Bu yüzden CHP kadın erkek eşitliğini savunur. Bu yüzden CHP egemen güçler önünde diz çökemez. Bu yüzden CHP 82 milyon insanının sevinçte, tasada ve kederde beraber olmak ister. Atatürk'ün kurduğu bu partiden ve CHP'li olmaktan da gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Tarsus'un akşam havanın kararmasıyla birlikte karanlığa gömülen bir kent olduğunu söyleyen Haluk Bozdoğan , “İnsanlarımızı ötekileştirmeden,  ayrıştırmadan, halkça , eşitçe adaletli ve adil davranacağız. Kentimizin sorunlarını biliyorum.  Ulaşım ve trafikle ilgili projeler geliştirdik. Kentin yoksulluğu ön planda. Yeni iş sahalarının açılması için yatırımcıların önünü açacağız. Bu kentte sosyal olarak, büyük sorunlar yaşadık. Tarsus akşam karanlığa gömülen  bir kent. Tarsus'un gece hayatını öyle bir canlı turtacağız ki esanslarımız işyerlerini geç saatlere açık bırakacak.  Bugün bu ülkede bu kadar ekonomik kriz varken kriz sadece üretim ve üreten insanlarla ortadan kalkar” diye konuştu.

Belediyenin 2017 ile 2018 gider bütçesini eleştiren Bozdoğan sözlerine şu ifadelere yer verdi; ". 2017 yılında 1 buçuk milyon reklam gideri var. Bu seçime de 70 milyona liraya yakın para harcadılar. Astılar her tarafa billboard reklam afişlerini. Haluk Bozdoğan'ın insanların yüreğindedir merak etmeyin. Harcadığı paraların haddi hesabı yok. Biz halkımızın yanına gidiyoruz. Elini, sıkıyoruz, gözlerinin içine bakıyoruz. . Biz halkımızla birlikte iktidarlığa yürüyeceğiz. Yollara astığımız resimlerle değil sizlerle bu seçim kazanılacak. 2018 yılında Bankalara ve esnaflara 70 milyonun üzerinde borcu var. Nereye gitti bu paralar? Sizlerin alın teriniz bu paralar. Biz dürüst insanlarız. Biz vicdanlı insanlarız. Biz kardeşlik içerisinde türkülerimizi söyleyeceğiz. Kardeşlik içerisinde bu seçime gireceğiz. Bütün köyleri  ve mahalleleri gezdim. Tek bir dil kullanıyoruz. Sevgi , barış, saygı, anlayış mütevazilik minnettarlık ve hoşgörü dili. Biz barış istiyoruz, özgürlük istiyoruz ve herkesin insanca yaşamasını istiyoruz. Biz Tarsus’ta yaşayan tüm vatandaşlarımızın refah düzeylerinin yükseltilmesini, yaşam kalitesinin artmasını istiyoruz. Bu nedenle hangi partiden olursanız olun bizim sizlerden tek bir isteğimiz var.  Biz Tarsus ittifakı, halk ittifakı dostluk ittifakı için yanınıza geldik.” Şeklinde sözlerini tamamladı.

 

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan haberspotu.com sorumlu tutulamaz.

Arşiv