Hava Durumu

:

:

:

Yeniden Refah Partisi İlçe Binası Pazar Günü Açılıyor

06 Mart 2020 Cuma 17:55

HABERSPOTU.COM- Yeniden Refah Partisi Tarsus İlçe Başkanı Hüseyin Toprak, partilerinin eski Adliye Sarayı karşısındaki yeni ilçe binasını 8 Mart Pazar günü saat 13.00'de açacaklarını söyledi.

Yeniden Refah Partisi İlçe Binası Pazar Günü Açılıyor

SELAHATTİN ÖZBOZKURT

HABERSPOTU.COM- Yeniden Refah Partisi Tarsus İlçe Başkanı Hüseyin Toprak, partilerinin eski Adliye Sarayı karşısındaki yeni ilçe binasını 8 Mart Pazar günü saat 13.00’de açacaklarını söyledi.

Bir süre önce ilçe Başkanlığına getirildiğini belirten Hüseyin Toprak, Kadınlar Kolu Başkanlığını Sakine Çay, Gençlik Kolu Başkanlığını Yusuf Karcı’nın yaptığını belirterek,  “Önümüzdeki seçimlerde inşallah zaferi biz kazanacağız, iktidara geleceğiz ve milletimizi de çektikleri sıkıntılarından biz kurtaracağız." dedi.

Atatürk caddesi eski Adliye Sarayı karşısındaki Tarsus ilçe Başkanlığı açılışına tüm Tarsus halkını beklediklerinin altını çizen Yeniden Refah Partisi Tarsus ilçe Başkanı Hüseyin Toprak, “Tüm ülkemizde olduğu gibi Tarsus’umuzda da Milli Görüş iktidarında önce adaleti tesis edeceğiz. Yeniden Refah Partisi iktidarında kuvveti değil, hakkı üstün tutan zihniyeti devlet yönetiminde hakim kılacağız. Biz inancımızın, Milli Görüş'ün gereği olarak Yeniden Refah Partisi iktidarında biz bir insanın ehliyetli ve liyakatli olup olmadığına, haklı, dürüst, ahlaklı olup olmadığına bakacağız. Bizim iktidarımızda kamuda, bürokraside, devlet kademelerinde akrabalık, yandaşlık, hemşehrilik, okul arkadaşlığı değil, ehliyet, liyakat ve adalet hakim olacak. Bizim inancımız, anlayışımız, zihniyetimiz budur.” Diye konuştu.

Başkan Toprak, Merhum Başbakan Necmettin Erbakan'ın, yıllar boyunca "Biz millet olarak bütün büyük zaferlerimizi tankımız, topumuz, tüfeğimiz, maddi gücümüz düşmandan daha üstün olduğu için kazanmadık. Biz zaferleri imanla kazandık." dediğini hatırlattığı açıklamasında, “Yeniden Refah Partisi olarak vatana, millete ve insanlığa hizmet aşkıyla tutuşan, siyaseti bir ibadet olarak yapan bu kadrolarla inşallah zaferi kazanacağız, iktidara geleceğiz ve milletimizi maddi ve manevi sıkıntılarından kurtaracağız.” şeklinde sözlerini tamamladı ve Pazar günü yapacakları açılışa halkın katılımını beklediklerini kaydetti.

 

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan haberspotu.com sorumlu tutulamaz.

Arşiv