Hava Durumu

:

:

:

Ömer Sakar, CHP'den Büyükşehir A.Adayı mı Oluyor?

22 Eylül 2018 Cumartesi 12:51

HABERSPOTU.COM- Mimarlar Odası Başkanlığına geldiğinden bu yana çok sayıda faydalı proje ve uygulamalara imza atan, Mersin halkıyla uzun yıllardan beri sıkı bağları bulunan Ömer Sakar'ın başta kendi meslektaşları olmak üzere Cumhuriyet Halk Partisi tabanından aday olması yönünde yoğun bir şekilde baskı gördüğü ifade edildi.

Ömer Sakar, CHP'den Büyükşehir A.Adayı mı Oluyor?

NESLİHAN ÖZBOZKURT

HABERSPOTU.COM- Mimarlar Odası Mersin Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sakar’a, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olması yönünde yoğun baskıların olduğu gözlendi.

Mimarlar Odası Başkanlığına geldiğinden bu yana çok sayıda faydalı proje ve uygulamalara imza atan, Mersin halkıyla uzun yıllardan beri sıkı bağları bulunan Ömer Sakar’ın başta kendi meslektaşları olmak üzere Cumhuriyet Halk Partisi tabanından aday olması yönünde yoğun bir şekilde baskı gördüğü ifade edildi.

Mersin kamuoyunda gerek mesleki anlamda Mimarlığındaki başarısı ve gerekse Mimarlar Odası Başkanı olduktan sonra Mersin ve Mersin halkı ile Mimarlık mesleği yararına yaptığı açıklamalar ve girişimlerle tanınan Ömer Sakar’a partili ve partisiz arkadaşları Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylığını koyması için ısrarlarını da sürdürüyorlar.

Gazetemiz Haber Merkezine de gelen çok sayıda CHP’li ve vatandaşlar, Ömer Sakar’ın hem kişiliği, hem mesleğindeki başarısı ve hem de Mimarlar Odası Başkanlığındaki başarı performansının son derece yüksek olduğunu belirterek, “Mimarlar Odası Başkanı Ömer Sakar’ın aynı zamanda geçmişteki Belediyeciliğini de çok iyi biliyoruz. Halkla çok çabuk kaynaşan, mücadeleci ve yüreği insan sevgisiyle dolu bir kişi olarak Ömer Sakar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına çok yakışır. İnanıyoruz ki Ömer Sakar’ın Başkanlığındaki Mersin Büyükşehir Belediyesi çok büyük projeleri çok rahatlıkla hayata geçirir” diye konuştular.

Mimarlar Odası Başkanı Ömer Sakar’ın bu denli yoğun ısrarlar karşısında şu ana kadar sessizliğini koruduğu belirtilirken, adaylık kararını önümüzdeki günlerde vermesi bekleniyor.

 

 

Okuyucu Yorumları

(0 yorum)
600
Gönder
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan haberspotu.com sorumlu tutulamaz.

Arşiv